Pożyczka z komornikiem

Pożyczka z komornikiemTak to już jest, że osoby, które mają na karku komornika bardzo często najbardziej potrzebują pożyczki. Jej cel jest różny:

– spłata komornika,

– bieżące rachunki,

– zakup sprzętu do domu czy inne. 

Niestety fakt, iż ma się komornika często wyklucza wzięcie pożyczki w banku, skoku czy innej firmie, która weryfikuje swoich klientów w rejestrach dłużników. Co taka osoba ma zrobić, gdzie pożyczyć pieniądze?

Gdzie pożyczka z komornikiem

Na szczęście są firmy, których nie obchodzi nasza sytuacja kredytowa, to czy mam już jakieś zaciągnięte kredyt, czy mieliśmy problemy ze spłatą poprzednich czy obecnie jakiś spłacamy. Udzielą nam one szybkiej pożyczki nawet do kilku tysięcy złotych bez względu na to czy mam komornika czy nie. Jednak mimo to warto się zastanowić, czy nie lepszym wyjściem są oszczędności a wzięcie pożyczki odłożyć do czasu aż spłacimy komornika?

Oferty firm, które udzielają pożyczek z komornikiem

W Polsce jest kilka firm na rynku, które oferują pożyczki gotówkowe na spłatę komornika a najpopularniejszymi są:

– Profi Credit – pożyczki do 25 000 złotych 

– Provident – pożyczki do 10 000 złotych

To dwie najlepiej sprawdzone firmy pod względem wysokich pożyczek bez sprawdzania klientów w rejestrach dłużników. Jedyne kryteria jakie należy spełnić, żeby dostać pożyczkę w takiej firmie to wykazać odpowiednie zarobki, żeby firma miała pewność, że spłacimy w terminie zaciągniętą pożyczkę.

UWAGA – czy dostaniesz całą zaciągniętą pożyczkę?

Wiele osób mających komornika nie wie o tym, że mając zadłużenie rzędu 3000 złotych i biorąc pożyczkę rzędu 5000 złotych to tak naprawdę zostanie im wypłacona tylko różnica tych dwóch kwot czyli 2000 złotych, ponieważ pierwszeństwo w spłacie ma komornik i zwykle odbywa się to automatycznie. Dlatego biorąc pożyczkę miej na uwagę to, że nie dostaniesz całej kwoty, o której wnioskujesz.

Podsumowując: Jeśli potrzebna Ci pożyczka a masz komornika, od razu możesz przejść do szukania w ofertach pożyczek pozabankowych. 2 firmy o najwyższych ofertach opisane są powyżej, jednak w internecie znajdziesz też wiele ofert z pożyczkami dom 1000 złotych, które także dostaniesz pomimo tego, że masz komornika. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *